ASANSÖRLÜ TAŞIMA

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Raylı sistem asansörlü taşıma araçlarımızla artık taşınmak hem daha güvenli, hem daha az maliyetli hem de çok daha kolay. Hemen hemen her türlü yükü kaldırabilecek kapasitede olan asansörlü taşıma araçlarımızla her türlü tasarruf elde ediyoruz. Ev eşyası taşımacılığı, parça yük taşıma, mobilya, inşaat malzemesi gibi her türlü yük ve eşyayı taşıyabilme kapasitesine göre kısa zamanda ve daha az maliyetlerle taşımaktayız. Elbistan’da bulunan firmamızın bu hizmetinde faydalanmak için vakit kaybetmeyin.
Firmamız evden eve nakliye ihtiyaçlarınız için daha güvenli ve kolay bir işlem olan asansörlü taşımacılık hizmetini sizlerle paylaşmaktadır. 1. kata bile kurulabilen bu sistem sayesinde çok daha kolay bir şekilde eşyalarınız taşınmaktadır. Aynı zaman eskiye kıyasla daha güvenli ve çok daha ekonomik bir şekilde nakliye işlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
En iyi taşımacılık hizmetini en uygun fiyatlara sizlere sunmak için Elbistan ofisimizde hizmete hazır durumdayız. Son sistem nakliye aracımız ve yük asansörümüz ile 25. kata kadar eşyalarınızı taşıyabilmekteyiz. Bina dışından yapılan bu taşımacılık sistemi, yalnızca zamandan tasarruf etmekle değil aynı zamanda maliyet olarak çok daha ucuz ve güvenli bir nakliye şeklidir. Bu sistem sayesinde, bina sakinlerini de rahatsız etmeden, kimsenin huzurunu kaçırmadan eşyalarınızı kolaya taşıyoruz.
Kahramanmaraş’ta genellikle şehir yapısının yüksek katılı binalardan oluşması ve modernize bir yapıya sahip olması nedeniyle yük asansörü olmadan nakliye işini yapmak neredeyse mümkün olmamaktadır. Firmamız da Öz Yaşar asansörlü taşımacılık iş ve işlemlerinde rakiplerinden daha ileride olabilmek ve en iyi hizmeti verebilmek adına asansörle nakliye işini faaliyete geçirmiştir. Asansörlü taşımacılığı hemen hemen her koşulda gerçekleştirebilmekteyiz. Binanızın, aracımızın giremeyeceği kadar dar sokakta bulunması, Elektrik tellerinin çok yakın ve riskli mesafede olması ve zemini çıkıntılı dükkanlardan oluşan binalara yük asansörü kurulması zor olmaktadır. Genel olarak bu tür durumlarla karşılaşmasak da, bu tarz yerler de asansörlü taşıma işlemi yapılamamaktadır.
Belirttiğimiz bu durumlar dışında 1. kattan tutun 15. kata kadar raylı sistem asansörlü mekanizmamızı kurarak eşyalarınızı seri ve güvenli bir şekilde taşıyoruz. 

whatsapp